Depilacja woskiem. Bikini brazylijskie – co to jest?

Planujesz poleżeć na plaży w wakacje? Z poniższego artykułu dowiesz się, na czym polega depilacja woskiem. Bikini brazylijskie nie będzie miało przed tobą żadnych tajemnic!

Plaża, błękitne niebo, lazurowe morze… wyglądają pięknie. Chcesz prezentować się olśniewająco w tej wspaniałej naturalnej oprawie? Zapraszamy do lektury artykułu, w którym wyjaśniamy, co to jest depilacja woskiem i bikini brazylijskie.

Depilacja woskiem – bikini brazylijskie

Depilacja woskiem – bikini brazylijskie polega na usunięciu wszystkich włosów z okolic intymnych bez wyjątku. Jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób noszących bardzo skąpe bikini czy bikini – stringi. Wosk brazylijski nazywany jest również w niektórych miejscach na świecie woskiem Hollywood. Nie bez powodu… Zabieg ten daje bowiem spektakularne efekty. Pozwala wyeksponować wszystkie zalety urody, pozwala także dotrzeć słońcu w miejsca, do których, w związku z rozwojem cywilizacji, ma ono najtrudniejszy dostęp.

O czym warto pamiętać?

Określenia „bikini brazylijskie” po raz pierwszy użyto w salonie J. Sisters na amerykańskim Manhattanie, założonym w 1987 roku przez siedem sióstr Padilha pochodzących z Brazylii. Warto pamiętać, by depilacja woskiem – bikini brazylijskie wykonywać wyłącznie w profesjonalnych salonach. Wykonane w sposób amatorski, niezgodnie z przyjętymi zasadami ostrożności, niesie ze sobą ryzyko infekcji. Jednak wykonane profesjonalnie jest gwarancją wspaniałego wyglądu, a co za tym idzie, doskonałego samopoczucia podczas wakacji. Warto spróbować!

Depilacja woskiem – bikini brazylijskie – gdzie skorzystać z zabiegów?

Zabiegi depilacji woskiem – bikini brazylijskie wykonywane są w salonach Time for Wax na terenie całej Polski. Sieć obejmuje kilkadziesiąt placówek, usytuowanych w takich miastach jak między innymi Warszawa, Wrocław, Łódź, Poznań, Kraków, Katowice, Trójmiasto oraz Szczecin. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.