Kurs makijażu permanentnego Warszawa – profesjonalna szkoła make-up Provoque!

Przyjazna atmosfera i certyfikat w dwóch językach mogą być Twoje już dziś!

W szkole Provoque panuje miła i przyjazna atmosfera. Biały wystrój i życzliwość instruktorek sprawia, że kursantki będą tutaj przychodzić z ogromną chęcią. Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu. Oznacza to, że Twoje zdobyte umiejętności i wiedza zostają potwierdzone dokumentem o ogólnoeuropejskim uznaniu. Ich certyfikaty są bardzo trwałe i posiadają 3-stopniowy system zabezpieczeń, łącznie z niewidocznym zabezpieczeniem UV oraz specjalnym hologramem. Są one dostępne w dwóch językach: polskim i angielskim.

Kurs makijażu permanentnego Warszawa – czego nauczysz się w szkole Provoque?

Szkoła Provoque dzieli kurs makijażu permanentnego Warszawa na: kurs podstawowy oraz kurs zaawansowany. W szkoleniu podstawowym, które trwa 5 dni, kursantki od podstaw nauczą się pigmentowania brwi techniką magic ombre, techniką pudrową, a także techniką bezkonturową – natural effect. Każda z nich to odrębna sztuka, którą można udoskonalać z czasem. Szkoła zapewnia także wszystkie potrzebne materiały do szkolenia, a także aparaturę (akcesoria, automaty). Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, gwarantującą profesjonalne przekazywanie wiedzy. Po zakończeniu kurs makijażu permanentnego Warszawa kursantki mają za sobą 90% praktyki, dzięki czemu są w stanie wykonywać makijaże zgodnie z aktualnymi trendami.

Jakie kursy możesz wykonać w szkole make-up i stylizacji Provoque?

Szkoła make-up i stylizacji Provoque to profesjonalne miejsce oferujące wiele kursów, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Są to kurs rzęs, kurs wizażu, kurs paznokci, kurs makijażu permanentnego Warszawa, kurs brwi, kurs fryzur okolicznościowych, kurs tatuażu, kurs masażu Warszawa, kurs dietetyki, kurs medycyny estetycznej, kurs stylizacji brwi, kurs przedłużania włosów, kurs kosmetyczny. Skorzystaj z ich usług, jak na przykład kurs makijażu permanentnego Warszawa i zdobądź pożądaną wiedzę!