W jakim celu stosuje się zabieg Guinot?

Współcześnie różnego rodzaju zabiegi stają się coraz bardziej popularne. Wszystko przez większą dbałość o nasz wygląd. Co powinniśmy na ich temat wiedzieć? Sprawdźmy.

Podstawowe informacje o zabiegu Guinot

Osoby interesujące się pięknym i zdrowym wyglądem z pewnością wiedzą jak skuteczne są różnorodne pielęgnacje. Zabieg Guinot to jedna z nich, którą wykonamy w mieście Kraków. Cały proces opiera się na zastosowaniu innowacyjnej metody oddziaływania na skórze mikroprądów. Ich unikalny sposób działania wprowadza do głębokich partii skóry środek pielęgnujący. Cały zabieg połączony jest z relaksującym masażem, który dodatkowo zmniejsza napięcie mięśni twarzy.

Dlaczego warto zastosować zabieg Guinot?

Zabieg Guinot przede wszystkim dogłębnie nawilża oraz wygładza naszą skórę. Dzięki temu pozbywamy się zmarszczek oraz nieestetycznych niedoskonałości. Twarz po pielęgnacji jest wyraźnie wypoczęta oraz zrelaksowana. Jest to dobry wybór szczególnie dla najbardziej zapracowanych osób. 

Ponadto zabieg Guinot gwarantuje nam:

  • Uniesienie całego konturu twarzy,
  • Zwiększa elastyczność skóry,
  • Redukuje widoczne kurze łapki,
  • Zmniejsza napięcie naskórka.

Profesjonalne gabinety medycyny estetycznej mają w swojej ofercie zabieg Guinot. Kraków posiada wiele takich miejsc, w których wykonamy tego typu pielęgnacje. Warto podkreślić, że jest ona bezbolesna. Opiera się jednie na czynnościach podejmowanych w obrębie skóry zewnętrznej. Nie są tu wykorzystywane igły oraz ostre narzędzia. Czas trwania takiego zabiegu to około godzina. W tym czasie zostanie wykonany nam peeling, następnie zaaplikowany będzie odpowiedni środek indywidualnie dobierany do pacjenta. Za pomocą specjalistycznego urządzenia mikroprądy wprowadzą go w głąb naszej skóry. Na koniec wykonany zostanie masaż, nałożona maseczka, a po niej krem.

Zabieg Guinot w Krakowie to doskonały pomysł szczególnie dla osób, które borykają się z suchą skórą twarzy, słabym napięciem jej mięśni oraz pojawiającymi się zmarszczkami. Dzięki niemu przywrócimy sobie dawny blask i zyskamy nowej energii.