Niezbędny rytuał

Depilacja powinna stać się stałym punktem naszych pielęgnacyjnych rytuałów. Rzadko zaliczamy tę czynność do naszych ulubionych, ale na szczęście możemy zrobić to z pomocą profesjonalistów, którzy stosują najwyższej jakości kosmetyki. 

Twarz i spółka

Niezależnie od tego, czy depilacji chcemy poddać twarz, czy inne części naszego ciała, dobre kosmetyki to podstawa. Zaletą oddania się w ręce specjalistów od depilacji jest to, że zabieg przez nich wykonywany przebiega komfortowo, a także jest trwały. Depilacja woskiem twarzy lub innej części ciała to zabieg, który musimy co jakiś czas powtarzać, a im rzadziej, tym oczywiście lepiej. Powodów, dla których warto do depilacji używać dobrych kosmetyków jest znacznie więcej. W salonach Time for Wax, które znajdziemy w wielu dużych miastach w Polsce, depilacja zostanie wykonana bezboleśnie. A to właśnie ból najczęściej zniechęca nas do tego zabiegu. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości woskowi, jaki w tych salonach używany jest do usuwania zbędnego owłosienia. 

Sposób na piękno

Do każdej części ciała stosowany jest inny rodzaj wosku. Tam, gdzie istnieje konieczność wydepilowania większej powierzchni, stosuje się miękki wosk, który topnieje w niskiej temperaturze. Dzięki temu nie przykleja się on do skóry, a jedynie do włosków, co pozwala uniknąć bólu. Oddanie się w ręce specjalistów od depilacji to gwarancja prawidłowo wykonanego zabiegu, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. W salonach Time for Wax pracuje bowiem personel, który przeszedł profesjonalne kursy przygotowujące do zawodu. W salonach zachowane są wysokie standardy higieny, a klientom gwarantuje się intymność. Depilacja woskiem twarzy to jedna z najskuteczniejszych metod na pozbycie się niechcianego problemu nadmiernego owłosienia. Kobiety najczęściej poddają depilacji tak zwany wąsik, czyli włoski, które pojawiają się nad górną wargą. Woskiem można depilować także zbyt grube czy krzaczaste brwi, a także baczki czy niepożądane owłosienie na brodzie. Depilacja woskiem to prosty sposób na idealny wygląd.