Dlaczego warto korzystać z usług SPA?

SPA jeszcze do niedawna kojarzyło się z luksusem i było zarezerwowane dla nielicznych. Jednak postrzeganie luksusowych salonów piękna zmieniło się na przestrzeni ostatnich kilku lat. Kobiety więcej zarabiają, a moda na kult wiecznej młodości rozprzestrzenia się z prędkością światła. Weekend spa nad morzem stanowi świetny pomysł na oryginalny pomysł na prezent nie tylko dla kobiet, ale także mężczyzn. Salony piękności oferują podwójne pakiety dla par. Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla swojej ukochanej, ukochanego, siostry, przyjaciółki lub rodziców, sprawdźcie ofertę Sandra SPA nad morzem. 

Co oferuje Sandra SPA nad morzem?

Kompleks wczasowy w Pogorzelicy Sandra SPA oferuje relaksujące pobyty w unikatowym miejscu, które koi zmysły. Raz na jakiś czas warto zafundować sobie luksusowy pobyt nad morzem. Odnowa biologiczna dotyczy nie tylko ciała, ale także ducha. Holistyczne podejście do człowieka, który składa nie tylko z materii sprawia, że można zapomnieć o problemach. 

Weekend spa nad morzem pozwoli Wam naładować się pozytywną energią szczególnie w sezonie jesiennym i zimowym, kiedy brakuje naturalnego słońca. Największym zainteresowaniem cieszą się specjalistyczne zabiegi wykonywane przez grupę doświadczonych kosmetologów i masażystów. W ofercie znajdziecie masaże relaksacyjne, które świetnie działają na zmęczone, pełne napięcia ciało oraz zabiegi kosmetyczne, mające na celu nawilżyć, zregenerować, odżywić, a nawet odmłodzić skórę.

Weekend spa nad morzem – jakie atrakcje czekają na gości?

Spędzając weekend spa nad morzem w pakiecie otrzymujecie możliwość skorzystania z basenu termalnego z jaccuzi, basenu termalnego z wodospadem, podwodnej ścieżki do masażu stóp i groty solnej. To nie wszystko! Na gości czekają inne atrakcje, takie jak grota solna, sucha sauna z koloroterapią i muzykoterapią, łaźnia parowa z aromaterapią, łaźnia turecka, grota lodowa i grota śnieżna. Dużą popularnością cieszy się słoneczna łąka ze stanowiskami do opalania oraz solarium, z którego najczęściej korzysta się zimą.