Depilacja woskiem jąder bez tajemnic

Depilacja woskiemder to już coraz rzadziej temat tabu. Z naszego miniporadnika, który podzieliliśmy na dwie części dowiecie się, w jaki sposób zabieg ten wykonywany jest w salonach Time for Wax. Zapraszamy do lektury.

Depilacja woskiem jąder – jakie techniki stosujemy w Time for Wax, jakich używamy wosków? Czego mogą spodziewać się nasi klienci? Zajrzyjcie do drugiej części naszego poradnika, w którym przybliżamy szczegóły zabiegów w Time for Wax. 

Woski

Zabiegi w Time for Wax wykonywane są znakomitej jakości woskami. Do depilacji większych partii ciała stosowany jest różowy wosk miękki z talkiem o niskiej temperaturze topnienia. Zaś w przypadku okolic bardziej wrażliwych stosujemy autorski wosk MAGIC WAX, dzięki któremu depilacja jest bardzo delikatna. Jaka jest tajemnica MAGIC WAX? Wosk ten przykleja się wyłącznie do włosków, a nie do skóry, co sprawia, że depilacja jest komfortowa i skuteczna.

Czym depilujemy?

Depilacja woskiem jąder wykonywana jest szpatułką. Jedna szpatułka zużywana jest na tylko jedno nałożenie wosku. W trakcie jednego zabiegu może zatem zostać zużytych nawet do kilkudziesięciu szpatułek. Szpatułek używamy po to, żeby zachować stuprocentową gwarancję higieny. Nasi klienci mają świadomość tego, że szpatułki używane są wyłącznie raz, a potem utylizowane. W salonach Time for Wax nie używamy rolek. Powodują one duży dyskomfort i nie są tak higieniczne jak szpatułki. Do zdejmowania wosku używamy bawełnianej tkaniny zamiast standardowych fizelinowych pasków.

Dbaj o higienę

Depilacja woskiem jąder nie trwa długo, jednak skóra po zabiegu będzie z początku przez pewien czas podrażniona. Jak dbać o skórę po zabiegu? Mężczyźni pocą się intensywniej niż kobiety, dlatego ze szczególną dbałością powinni zadbać o higienę po zabiegu. Zaleca się unikanie przez kilka dni korzystania z basenu, sauny i solarium i mycie wydepilowanych okolic mydłem przeciwbakteryjnym. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług sieci salonów Time for Wax!