Depilacja woskiem bikini i nie tylko. Zapraszamy do Time for Wax

Masz w planach szalone wakacje w ciepłych krajach? Chcesz zadbać o piękny i atrakcyjny wygląd? Odwiedź Time for Wax, gdzie jednym z oferowanych zabiegów jest depilacja woskiem bikini. Ale to nie wszystko.

Time for Wax to sieć salonów specjalizujących się w depilacji woskiem. Wśród propozycji zabiegów dla naszych klientów znaleźć można między innymi takie jak depilacja woskiem bikini french, klasyczne, brazylijskie, hollywodzkie i depilacja woskiem jąder.

Co oferujemy?

W Time for Wax można pozbyć się niepożądanego owłosienia ze wszystkich części ciała.

Zabiegi są wykonywane profesjonalnie i szybko. Klientom i klientkom zapewniany jest pełen komfort. W salonach można wykonać zarówno depilację nóg czy rąk, jak i wrażliwych partii ciała, w tym również tych najbardziej delikatnych – do tego rodzaju zabiegów należą depilacja woskiem bikini i depilacja woskiem jąder. Włosy usuwamy także z takich miejsc, jak twarz czy pachy.

Jesteś w dobrych rękach

Ale sam profesjonalizm i wysokie standardy higieny to nie wszystko. Depilacja woskiem bikini i depilacja woskiem jąder to zabiegi, przy których ważne jest poczucie bezpieczeństwa i intymności. Gwarancją pełnego powodzenia zabiegu jest nie tylko sprawnie i starannie usunięte owłosienie ale także dobre samopoczucie klienta, zarówno w trakcie zabiegu, jak i po jego zakończeniu. W salonach Time for Wax można liczyć na fachowe i przyjazne podejście do klienta oraz pełną intymność i pełen komfort. Pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania, rozwieją wszystkie wątpliwości.

Gdzie znajdziesz salony Time for Wax?

Salony Time for Wax znajdziesz w wielu miastach na terenie całej Polski! Możesz nas odwiedzić w aż 28 miejscach. Dostępne są w nich zarówno depilacja woskiem bikini, jak i depilacja woskiem jąder. 14 salonów mieści się w Warszawie, trzy salony w Trójmieście, dwa salony we Wrocławiu oraz dwa salony w Łodzi, dwa salony w Poznaniu, dwa salony w Krakowie, jeden salon w Katowicach i dwa salony w Szczecinie. Zapraszamy!