Depilacja woskiem bikini: french, brazylijskie, a może klasyczne?

Depilacja woskiem bikini niejedno ma imię! Zajrzyjcie do naszego przewodnika po świecie depilacji woskiem miejsc intymnych i dowiedzcie się, czym się różnią poszczególne sposoby depilacji, a także jakie są ich wady i zalety. Zapraszamy do lektury!

Depilacja woskiem bikini: french, brazylijskie, czy raczej klasyczne? To nie bez znaczenia! Wiele osób eliminuje włosy w miejscach intymnych, aby sprostać trendom, inne chcą po prostu dopasować się do wymagań społecznych. Dla wielu jest to sposób na wyrażenie własnej osobowości lub stylu życia. Jest też wielu takich, którzy sprzeciwiają się jakiejkolwiek zmianom w miejscach intymnych.

Fantazja to podstawa

Włosy w okolicach bikini, które nie zostały usunięte ani poddane żadnym modyfikacjom, takim jak przycięcie czy ułożenie, można określić jako „naturalne”. Wariacji na temat intymnych „fryzur” jest wiele. Sporo kobiet stosuje nawet ozdoby, którymi przystraja przycięte już i ułożone owłosienie. Także i usuwanie włosów w miejscach intymnych może przyjąć różne formy. Jakie?

Depilacja woskiem bikini: french, brazylijskie, klasyczne

Depilacja woskiem bikini french zwane inaczej „pas lądowania”, „Mohikanin” lub „Hollywood” polega na pozostawieniu pionowego pasa włosów łonowych w górnej części bikini. Resztę włosów należy usunąć. Bikini brazylijskie polecane jest dla osób noszących stringi i polega na usunięciu wszystkich włosów łonowych bez wyjątku. Z kolei bikini klasyczne to depilacja, która dostosowuje kształt pozostawionych włosów do rodzaju noszonego stroju – włosy usuwane są tylko do linii majtek.

Gdzie znaleźć salon?

Depilacja woskiem – bikini: french, brazylijskie i klasyczne, a także inne usługi wykonywane za pomocą wosku dostępna jest w salonach Time for Wax na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Time for Wax.